Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

NISSAN PATHFINDER 2.5 DCI 4x4

9 800 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: IMEL 95 25 Nën 21:03 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
IMEL 95
KIA SPORTAGE 2.0 CRDI 2WD 5 600 EUR
FORD FIESTA 1.4 TDCI 2 450 EUR
ALFA ROMEO 159 1.9 JTDM PROGRESION 4 400 EUR
CITROEN JUMPY 2.0 HDI Klima 5 500 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Kavadar
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Nissan
NISSAN PATHFINDER 2.5 DCI 4x4
- 4x4
-klimatromik
-elektrika na stakla
-centralno zaklucuvanje so sakecinsko
-dva kluca
-original CD radio....
UVEZENA OD GERMANIJA, PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA
EXTRA SOSTOJBA
IMEL 95
FIRMATA IMEL 95 VRSI PRODAZBA NA POLOVNI MOTORNI VOZILA PO POVOLNI CENI. VOZILATA SE UVEZENI OD GERMANIJA I ITALIJA
Vizitoni faqen e biznesit tonë
cano pop ristov 43 Tregoje në hartë
078-288-077
Leaflet
IMEL 95
PEUGEOT 407 1.6HDI 4 600 EUR
IVECO 65c18 LADILNIK 12 500 EUR
RENAULT LAGUNA 1.5 DCI -08 5 600 EUR
FIAT GRANDE PUNTO 1.3JTD 3 200 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione