Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Nissan Primera

Shitet nga: Dragi 22 Nën 00:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Nissan
Modeli
Primera
Nissan primera turbo diesel 2.0
Leaflet
Në fillim