Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Nissan Primera 2.0 -93

750 EUR

Shitet nga: mile 09 Maj 14:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Veles
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Nissan
Modeli
Primera
so puknat blok na motorot . regi do 11 mesec . nov plinski ured.elektrika na site prozorci
Leaflet
Në fillim