Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

NISSAN QASHQAI +2 2.0 dci.

8 700 EUR

Shitet nga: Dragan 19 Qer 10:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Nissan
Dzipot e vo top sostojba se prodava poradi kupuvanje pomalo vozilo,nema nikakva maana mnogu e socuvan ima mala potrosuvacka,mnogu oprema i panoramski pokriv koj se pusta i sobira avtomatski .
Za poveke informacii kontakt na 075 463 245.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione