Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Nissan Qashqai

Shitet nga: adnan 23 Maj 20:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Nissan
Modeli
Qashqai
Se prodava Nisan qashqai 2007.10
Në fillim