Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI

6 500 EUR

Shitet nga: Koki 15 Shk 07:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Nissan
Modeli
Qashqai
Odlicna sostojba...Redovno servisiran...Registriran cela godina...4 novi zimski gumi
Leaflet
Në fillim