Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Nissan Qashqai 1.5 dci

6 800 EUR

Shitet nga: Darko 01 Jan 15:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Nissan
Modeli
Qashqai
Prodavam Nissan Qashqai 1.5 dci godina na proizvodstvo 2008 , pominati 124.000km vo odlicna sostojba bez nikakvi dopolnitelni vlozuvanja so garancija,17 incni bandazi so zimski gumi,proverka po vasa zelba vo bilo koi servis inf na 071/264-629 BEZ ZAMENI ima prostor za cenata na lice mesto.
Cena 6800 evra
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione