Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Nissan Sunny -95

1 100 EUR

Shitet nga: milan 04 Shk 10:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Kavadar
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Nissan
Modeli
Sunny
registrirana cela godina napraven servis komplet i e vo top forma
Në fillim