Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Nissan Terrano -97

2 000 EUR

Shitet nga: Arif 03 Maj 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Nissan
Modeli
Terrano
Prodavam Nisan mnogu dobar vredi da se vidi moze I zamena
Leaflet
Në fillim