Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Opel Agila -00

1 999 EUR

Shitet nga: Dejan 07 Mar 17:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburant
Regjistrimi
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Manastir
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Opel
Modeli
Agila
Se prodava Opel Agila 2000 god vo solidna sostojba,registrirana...
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione