Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

OPEL Antara 2.0 CDTI 150 ks 2008 god

6 999 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Prodazba na uvezeni avtomobili 26 Dhj 09:21 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
FORD FIESTA 1.4 TDCI 51 kW. 2007 god. 2 999 ЕУР
AUDI A6 2.0 TDI 140 ks 2005 god 5 999 ЕУР
RENAULT SCENIC 1.9 DCI 122 ks.2007 god. 3 500 ЕУР
FORD C-MAX 1.8 TDCI 110 ks -08 3 500 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Opel
Modeli
Antara
OPEL Antara 2.0 CDTI 150 ks 2008 god.
So mnogu oprema I mnogu socuvana.
Kolata e uvezena I se plateni site davacki do registracija. 071555599
Prodazba na uvezeni avtomobili
0038971555599
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
CITROEN NEMO 1.4 HDI 50 kW -09 3 999 ЕУР
FORD KUGA 2.0 TDCI 136 ks. 2010 god 8 500 ЕУР
AUDI A3 2.0 TDI 140 ks -05 AVTOMATIK 4 999 ЕУР
AUDI A5 2.0 TDI 143 ks 2011 God. 12 999 ЕУР
Në fillim