Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

OPEL ANTARA 2.2 PLIN -09

8 800 EUR

Shitet nga: igor 09 Maj 12:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Opel
Modeli
Antara
OPEL ANTARA 2.2 150KS BENZIN-PLIN 2009GODINA,
SO FUL OPREMA COSMO ,IZVRSEN KOMPLETEN SERVIS NOVI GUMI,VOZILOTO E MAKSIMALNO SOCUVANO,VOZILOTO E NA BG TABLICI I MOZE DA SE CARINI ZA EDEN DEN!!!!!
Leaflet
Në fillim