Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

OPEL ANTARA 2.0 cdti150ks 4x4 Automatik Cosmo -07

7 000 EUR

Shitet nga: Goran 26 Maj 21:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Prilep
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Opel
Modeli
Antara
Продавам Опел Антара 2.0 cdti,150кс 2007г
-Космо пакет
-Автоматик/ Стептроник
-Автоматска клима-перфектна
-Кожни седишта со загревање
-ABS кочници и др додатоци
-Паркинг сензори напред,назад,странично
-Темпомат
-Сензори за дожд
-Сензор за затемнување на внатрешенретровизор
-Електричи ретровизори-со затворање
-Електрични прозори-сите 4
-Светла за магла
-Кожен мултифункционален волан
-Централна брава со далечинско заклучување
-Електронска контрола на стабилноста
-Серво управување
-Фабричко радио со ЦД
-Направен сервис пред 400км
-Сменети сите течности
Сменети сите филтри-
за(клима,полен,прашина,масло,гориво,воздух)
-Сменет ребраст,затегач и ПК каиш,масло
глицерин,стабилизатори
гумици , плочки

-Топ состојба со 145000км
Регистриран до 04.2021г.

-Можна замена за:
возило со автоматски менувач
Екстра цена ИТНО

Цена 7000€
Në fillim