Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Opel Antara

0 EUR

Shitet nga: Pepi 27 Maj 15:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Opel
Modeli
Antara
Se prodava Opel Antara, dzipo e donesen od CH, napraveno e kompleten servis, full oprema. Moze da se vide i proba vo sekoe vreme. Cena po dogovor.
Poveke informacii na: 071 646 069
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione