Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

OPEL ANTARA 2.0 CDTi -10

9 900 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Avto Cajka 01 Pri 15:47 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Avto Cajka
Ford Focus C-Max  2.0 TDCI -07 3 690 EUR
PEUGEOT BOXER L4H3 2.0 BLUE HDI 24 000 EUR
FORD FIESTA 1.5 TDCI 6 990 EUR
OPEL INSIGNIA 2.0 D -10 7 990 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tetovë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Opel
Modeli
Antara
Се продава OPEL ANTARA 2.0 CDTi 126кс 2WD - 2010 год неувезувана од прв сопственик редовно сервисирано со сервисна книшка, со фул опрема:abs, esp, DownHillAssist, серво, радоп со cd mp3 aux, автоматска клима, полукожни седишта со греење и многу друга опрема, регистрирана до 28,01,2021 , возилото е во беспрекорна состојба.
Avto Cajka
Golem izbor na polovni vozila, novi vozila od gamata na Peugeot,Hyundai, Toyota, Ford i Honda, zamena staro za novo i staro za staro, avtoservis i avtolimarija, golem izbor na gumi i avto stakla za site vidovi vozila
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ul.Marsal tito bb Tetovo Tregoje në hartë
070256090
https://vtocajka.com.mk/lista-na-polovni-vozila/
Avto Cajka
070256090
Leaflet
Avto Cajka
UAZ Pickup 18 900 EUR
PORSCHE CAYENNE Diesel -09 23 000 EUR
Ford Focus C-Max  2.0 TDCI -07 3 690 EUR
VW Passat 2.0 TDI Highline -06 5 900 EUR
Në fillim