Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Opel Astra 1.7 CDTI

7 300 EUR

Shitet nga: Vlatko 16 Nën 13:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Berovë
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Opel
Modeli
Astra
Se prodava Opel Astra 1.7 cdti 110 KS, proizvedena 2010 godina, registrirana, so prilicno novi zimski gumi Nokian.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione