Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

OPEL ASTRA G

0 MKD

Shitet nga: Habib 20 Qer 00:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Dibrë
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Opel
Modeli
Astra
Prodavam opel astra G 1998 godina,Benzin, 8 ventilska, so full oprema, redoven servis. Kolata e vo izvonredna sostojba i nema niedna maana. Mozete kade sakate da ja proverete. Garazirana i redovno odrzhuvana. Domakinsko vozilo.
Vredi da se vidi.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione