Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Opel astra H 1.9 CDTI /06

0 MKD

Shitet nga: Valdet 29 Dhj 18:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Dibrë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Opel
Modeli
Astra
Opel Astra H 1.9 CDTI 2006/5,4 zimski gumi sava pred 3 dena staveno so aluminski bandasi 17.servisiran sve pred edna nedela,pozadi senzori, so 3 kluca original, i drugi...mnogu socuvana.
BEZ ZAMENA
Leaflet
Në fillim