Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Opel Astra

0 MKD

Shitet nga: Shazivar 21 Gush 15:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Gostivar
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Opel
Modeli
Astra
Opel Astra G 1.4 Benzin 66 KW
Registrirano do 29.06.2018 so zelen karton
plus 4 zimski gumi so bandazi
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione