Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Opel Astra

3 000 EUR

Shitet nga: Vebi 19 Qer 17:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Gostivar
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Opel
Modeli
Astra
Se prodava opel astra 2004 god 1.7 cdti 4novi gumi kolata e top sostojba sekoe vreme moze dasi go vidite.cenata e 3000eu moze I po dogovor na lice mesto.mob.070 640 966.
Leaflet
Në fillim