Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Opel Astra

750 EUR

900 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: xhumazi 24 Nën 12:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Gostivar
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Opel
Modeli
Astra
opel astra plin-benzin cena ne e fiks. po dogovor
xhumazi
070318712
Leaflet
Në fillim