Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Opel Astra 1.7 cdi 110ks 2012 sports tourer

5 300 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Dragan Dooel 06 Maj 12:20 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Dragan Dooel
NEW HOLLAND 80/50 PERFEKTEN 0 ЕУР
Ford Fiesta 1.4 tdci 68ks 2007 2 950 ЕУР
Opel Astra gtc 1.7 cdti 101ks 2007 sport 3 400 ЕУР
VW POLO 1.4 TDI 80 KS 2008 GOD !!! 3 600 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Koçan
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Opel
Modeli
Astra
OPEL ASTRA 1.7 CDTI 110 KS NAJNOVIOT EURO-5 MOTOR, 6-BRZINI MANUELEN MENUVAC, NA ORIGINALNI 160 000 KM SO SERVISNA ISTORIJA !!!

- UVEZENA OD ITALIA 🇮🇹
- PLATENI DAVACKI DO MK TABLICI❗️
- POTROSUVACKA 5.5L/100 KM TESTIRANA
- KOLATA E EDNAKVA NA NOVO VOZILO
- PROVERKA KADE SAKATE PO VASA
ZELBA

OPREMA❗
- DVO ZONSKI KLIMATRONIK ( LADI PERFEKTNO)
- BORD KOMPJUTER
- MULTIFUNKCIONALEN VOLAN PODESLIV PO VISOCINA I DLABOCINA SO KOMANDI
- SENZOR ZA DOZD
- 2X ELEKTRICNI PROZORCI
- FABRICNO CD-MP3, RADIO,AUX,USB PORT
- 17" INCH ALUMINIUMSKI BANDAZI
- ISOFIX SEDISTA
- CENTRALNO I DALECINSKO ZAKLUCUVANJE
- 4 NOVI GUMI ( MICHELIN )
- SVETLA ZA MAGLA
- RACEN 6 STEPEN MENUVAC
- SERVO
- TEMPLOMAT
- SENZOR ZA DOZD
- DVA KLUCA
Dragan Dooel
OPEL ASTRA 1.7 CDTI 125 KS 2010 GOD COSMO !!! 6 100 ЕУР
Ford Kuga 2.0 tdci 120ks 2015 11 900 ЕУР
BMW 216 GRAND TOURER 85KW-116KS 0 МКД
VW POLO 1.4 TDI 80 KS 2008 GOD !!! 3 600 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione