Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Opel Astra 1.7 cdti 101ks 2008 facelift

3 100 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Dragan Dooel 06 Maj 12:20 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Koçan
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Opel
Modeli
Astra
OPEL ASTRA 1.7 CDTI 101 KS NA ORIGINALNI 200 000 KM PROVERKA KADE SAKATE PO VASA ZELBA❗

- UVEZENA OD ITALIA 🇮🇹
- PLATENI DAVACKI DO MK TABLICI❗️
- ISPOLNUVA USLOV ZA POCETNIK VOZAC
- POTROSUVACKA 6L/100KM TESTIRANA
- PROVERKA KADE SAKATE PO VASA ZELBA

OPREMA❗
- DVO ZONSKI KLIMATRONIK ( LADI PERFEKTNO)
- BORD KOMPJUTER
- MULTIFUNKCIONALEN VOLAN PODESLIV PO VISOCINA I DLABOCINA
- KOMANDI NA VOLAN
- SENZOR ZA DOLGI SVETLA
- 2X ELEKTRICNI PROZORCI
- FABRICNO CD-MP3,AUX RADIO
- 16"INCH ALUMINIUMSKI BANDAZI
- 4X NOVI GUMI
- RECARDO ISOFIX SEDISTA
- CENTRALNO I DALECINSKO ZAKLUCUVANJE
- SVETLA ZA MAGLA
- RACEN 5 STEPEN MENUVAC
- SERVO
- DVA KLUCA
Dragan Dooel
DVE CISTO NOVI FREZI 2.5M i 3.0M 0 MKD
Fiat Qubo 1.3 multijet 75ks 2009 3 700 EUR
 REDOSEALKA AZZURRA 500 0 MKD
VW POLO 1.4 TDI 80 KS 2008 GOD !!! 3 600 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione