Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Opel Astra gtc 1.7 cdti 101ks 2007 sport

3 400 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Dragan Dooel 06 Maj 12:20 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Dragan Dooel
OPEL ASTRA 1.7 CDTI 125 KS 2010 GOD COSMO !!! 6 100 ЕУР
Ford Kuga 2.0 tdci 120ks 2015 11 900 ЕУР
Fiat Qubo 1.3 multijet 75ks 2009 3 700 ЕУР
BMW 216 GRAND TOURER 85KW-116KS 0 МКД
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Koçan
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Opel
Modeli
Astra
OPEL ASTRA 1.7 CDTI 101 KS NA ORIGINALNI 200 000 KM SO SERVISNA ISTORIJA !!!

- UVEZENA OD ITALIA 🇮🇹
- PLATENI DAVACKI DO MK TABLICI❗️
- ISPOLNUVA USLOV ZA POCETNIK VOZAC
- POTROSUVACKA 6L/100KM TESTIRANA
- PROVERKA KADE SAKATE PO VASA ZELBA

OPREMA❗
- DVO ZONSKI KLIMATRONIK ( LADI PERFEKTNO)
- BORD KOMPJUTER
- MULTIFUNKCIONALEN VOLAN PODESLIV PO VISOCINA I DLABOCINA
- KOMANDI NA VOLAN
- SENZOR ZA DOLGI SVETLA
- 2X ELEKTRICNI PROZORCI
- FABRICNO CD-MP3,AUX RADIO
- 17"INCH ALUMINIUMSKI BANDAZI
- 4X NOVI GUMI
- RECARDO ISOFIX SEDISTA
- CENTRALNO I DALECINSKO ZAKLUCUVANJE
- SVETLA ZA MAGLA
- RACEN 5 STEPEN MENUVAC
- SERVO
- DVA KLUCA
Dragan Dooel
NEW HOLLAND 80/50 PERFEKTEN 0 ЕУР
Nissan Micra 1.4 benzin 90ks 2006 cabrio 3 550 ЕУР
Peugeot 206 plus 1.4 hdi 70ks 2001 3 400 ЕУР
Peugeot 308 1.6 hdi 109ks 2008 4 150 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione