Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Opel Astra 1.6 benzin

1 350 EUR

Shitet nga: Martin 21 Nën 11:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Kratovë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Opel
Modeli
Astra
Se podava opel astra ekstra zacuvana so neverojatni 208 000 pominati km kolata e vo odlicna sostojba i registrirana do 2 11 2018 napraven kompleten servis za poveke informacii na 070 489 015
Leaflet
Në fillim