Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Opel Astra g

1 850 EUR

Shitet nga: Dragan 24 Nën 02:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Opel
Modeli
Astra
Se prodava Opel Astra G 2000 godina 1.7! Servisirana i registrirana so zelen karton do krajot na godinata! Vo odlichna sostojba e vozilloto! Za poveke info 070 898 859
Leaflet
Në fillim