Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Opel Astra -97 1.7tds

1 250 EUR

Shitet nga: dalibor 09 Mar 07:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Kuqe
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Opel
Modeli
Astra
Prodavam Opel Astra 97god vo odlicna sostojba registrirano do 08mesec2016 napraven servis komplet od oprema ima se osven klima sekoj test I proba se mozni motorot e suv barut ne trosi. ulje
dalibor
071392401
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione