Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Opel Astra -99 moze i zamena odlicno socuvan

Shitet nga: toni 09 Dhj 00:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Opel
Modeli
Astra
se prodava(moze i zamena)...registrirana do 09.09.2016,komplet servisirana,4 zimski gimi,odat so nea i 4 crveni spirali kengur,dajte ponuda
Leaflet
Në fillim