Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

OPEL ASTRA

3 650 EUR

Shitet nga: Faton 27 Gush 13:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Opel
Modeli
Astra
Prodavam aftomobil opel astra 1.7 Cdti ve molam bez zameni i bez cenkanje samo za ozbilni kupuvaci.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione