Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

OPEL ASTRA 1.7 CDTI COSMO

3 330 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ML Auto 25 Dhj 13:00 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Prilep
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Opel
Modeli
Astra
opel astra 1.7 cdti
cosmo oprema 74kw/101ks
proizvedena 2005g
vo odlicna sostojba
plateni site davacki do registracija
ML Auto
078202431
Leaflet
Në fillim