Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Оpel Аstra 1.7 cdti

Shitet nga: Aleksandar 29 Nën 18:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Prilep
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Opel
Modeli
Astra
opel astra 1.7 cdti 2010 godina
6 brzini
tempomat
navigacija
karavan
aluminiumski bandazi
Aleksandar
070356719
Leaflet
Në fillim