Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Opel Astra 1.7 dti isuzu -02 reg ful servis n gumi

Shitet nga: Dejan 04 Shk 15:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Prilep
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Opel
Modeli
Astra
od oprema poseduva

- servo volan
- bord kompijuter
- 2x airbeg
- el. na stakla
- fabricko radio
- abs
- klima
voziloto e vo besprekorna sostojba ne e nikade farbano ful servisirano maslo site filtri plocki i ima pominato samo 170 000km mozi da se proveri vo ovlasten servis


opel.bmw.audi.mercedes.ford.fiat.daewoo.vw.golf.corsa.lada.kia alfa romeo
Leaflet
Në fillim