Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Opel Astra 1.9 cdti -05

3 950 EUR

5 000 EUR

Shitet nga: Nikola 20 Mar 10:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Prilep
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Opel
Modeli
Astra
Opel Astra 2005god. 1.9cdti 110kw-150ks
Euro 4 motor
Najvisoko nivo na oprema:
klima ured-klimatronik
10 airbag
servo volan
17"aluminiumski bandazi
4 letni i 4 zimski gumi novi
Nov akomulator Exide
elektika na site prozori
tonirani stakla
elektrika na retrovizori
centralno so dalecinsko so 2 kluca
abs kocnici-diskovi i napred i nazad
komandi na volan
koza na volan i racka od menuvac
mahagon
menuvac so 6 brzini
napraven komplet servis smeneto se
Dekarbonizirana-iscistena od garez
Ispolirani farovi
se na kolata raboti perfektno, bez zabeleski.
slikite kazuvaat se.
Mozi proverka vo servis po vas izbor
Mozi da se carini za eden den
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione