Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Opel Astra -97

1 400 EUR

Shitet nga: blaze 10 Shk 18:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburant
Regjistrimi
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Opel
Modeli
Astra
se prodava opel astra 1.7 td vo odlicna sostojba kompletno servisirana ( rebrast kais zategaci ujle lamela amortizeri ujlen i naften filter) otkako e servisirana nema ni 200 kilometri pominato kolata e vo mnogu dobra sostojba pali vozi registracijata ime istecena na 31 -12 -2014 ve cekam dase javite 077875099 blaze radovis cenata neje fiksna moze dase dogovorime
Leaflet
Në fillim