Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Opel Astra 1.4 -98

Shitet nga: Ѓорѓи 10 Shk 15:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Regjistrimi
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Opel
Modeli
Astra
Opel Astra 1.4 16v 1998 godina, registrirana do 12.2015 full oprema, odlicno socuvana, cena po dogovor.
Ѓорѓи
070274725
Leaflet
Në fillim