Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Opel Astra 1.7 diezel

3 800 EUR

Shitet nga: Zoran 30 Maj 12:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Opel
Modeli
Astra
Vo odlichna sostojba so servisna knishka 150 000km
-elektrika na prozori
-elektrika na retrovizori
-avtomatski svetla
-avtomatski brisachi
-retrovizor so samo zatemnuvanje,ambianet svetlo
-aluminiumski elni so novi gumi
-avtomatska klima

Leaflet
Në fillim