Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

OPEL ASTRA GTC 1.7 CDTI 101KS SO FUL OPREMA

3 850 EUR

Shitet nga: IGORCE 20 Gush 21:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Opel
Modeli
Astra
PRODAVAM OPEL ASTRA GTC SO FUL OPREMA
SE E PLATENO DO REGISTRACIJA
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione