Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Opel Astra vo perfektna sostojba

5 800 EUR

Shitet nga: Jovan 05 Sht 01:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Opel
Modeli
Astra
Prodavam Opel Astra 1.7 TDCI 2009 godina so pominati realni 172000km Voziloto poseduva visoko nivo na oprema:
Klimatronik(ladi perfektno)
ASB,ASR,bord kopmjuter,tempomat,6 brzini,
navigacija,elektrika na site prozori i retrovizori
Polu kozen salon, Piano enterier
dalecinsko otklucuvanje i zaklucuvanje vrati i prozori,
Gumi novi so bandazi original OPEL,nov akumulator
Registrirana cela godina. Boja crna metalik.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione