Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Opel Astra 1.4 benzin so plin atest

1 200 EUR

Shitet nga: muhamed 09 Mar 07:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Kuqe
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Opel
Modeli
Astra
Prodavam Opel Astra 1.4 benzin so plin so atest registriran do 11.2016
muhamed
071693959
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione