Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Opel Astra J 1.9 162ks

6 300 EUR

7 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Пера Констракшн Sot 15:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Opel
Modeli
Astra
kupena od ovlasten distributer na Opel vo Mk, redovno servisirana kaj ovlasten servise, metalik sina boja, registrirana do 19.11.2020, dizel
Пера Констракшн
071273226
Në fillim