Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Оpel Аstra gtc -06/7 1.4 90 ks

3 700 EUR

Shitet nga: Andrej 19 Qer 17:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Kupe
Prodhuesi
Opel
Modeli
Astra
Se prodava opel astra gtc 2006/7 1.4 90 ks benzin/plin. Kolata poseduva elektrika na prozori, elektrika na retrovizori, klima. Fabricki ima oker interier. Motorot e na lance. Mnogu ekonomicno vozilo, odlicno za pocetnici. Kolata e registirana do juli 2019. Kontakt: 070205996- Andrej. Poveke sliki mozete da dobiete na viber.
Në fillim