Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Opel Astra

0 EUR

Shitet nga: Drita 03 Mar 16:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Kupe
Prodhuesi
Opel
Modeli
Astra
Opel astra kupe 1.9 dizell. 2008 god ,Bella aluminski bandazi tempomat klima kolata e socuvana i vo odliçna Sostojba.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione