Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

OPEL ASTRA 1.6 -03 ANGLISKI TABLICI

1 200 EUR

Shitet nga: vanco 06 Mar 13:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburant
Regjistrimi
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Opel
Modeli
Astra
Prodavam Opel Astra 1.6 SXI SO ANGLISKI TABLICI
VO ODLICNA SOSTOJBA SO FUL OPREMA SO 130000km.
Informacii:077 756000
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione