Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Opel Astra 1.4 -04

0 MKD

Shitet nga: Nenad 27 Maj 12:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Opel
Modeli
Astra
Prodavam opel astra 1.4 2004 godina so atestiran plinski ured, zelen karton i registarcija do septemvri 2019. telefonski broj 071372605
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione