Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

OPEL ASTRA H 1.7 cdti''''FACE-LIFT''''

0 MKD

Shitet nga: ctr2000md 01 Gush 11:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Opel
Modeli
Astra
OPEL ASTRA H 1.7 cdti''''FACE-LIFT''''
2008 god.- (ISUZU)
''''COSMO'''' - 159 064 KM !!!
74 kw / 101 ks
-Klima
-Servisna kniska (site nalepnici i fakturi za servisi)
- 2 orig.kluca
- Bord kompjuter
- centr.bravi
- Elektr.na stakla
- SPORT - kopce
-multifunkcionalen volan
-alum.bandazi
-ABS/ESP/AIRBAG
-Novi gumi
-Eden sosptvenik i drugo...
Kolata e nov uvoz od Italija,odlicno socuvana
i ispravnam nov glanc enterier, ekonomicen dokazan
izdrzliv motor 1.7 cdti - ISUZU
karoseriski cisto nova kola(bez nitu eden
prefarban detal) fabricka boja!!!
Kupena e od prviot sopstvenik
PAVESI GIANFRANCO rod.26.10.1959 god.
Voziloto e na malku kilometri i moze proverka
po targa broj DN923PF. kako i dostapna broj
sasija WOLOAHL4875123761.
NAJUBAVATA VO MK 100% !!!
PLATENO SE KOMPLET DO REGISTRACIJA!!!
CENA : po dogovor!!!
☎ 077/600-341☎
ctr2000md
070243302
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione