Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Opel Astra 2.0 DTI 16V -99

Shitet nga: Darko 23 Dhj 09:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Opel
Modeli
Astra
Se prodava Opel Astra 2.0 DTI 16V, 99 godina vo odlicna sostojba. Registrirana do 16.03.2016. Navremeno servisirana, novi letni gumi.
Leaflet
Në fillim