Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

OPEL ASTRA

2 650 EUR

Shitet nga: Богољуб 29 Nën 13:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Opel
Modeli
Astra
продавам Opel Astrа 1,7 G Дизел, Isuzu мотор , регистрирана, со македонски таблици. Поминати 240 000 км.
Цена поволна
Контакт 071673997
Богољуб
071673997
Leaflet
Në fillim