Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Opel Astra -08

5 400 EUR

Shitet nga: Dragan 24 Mar 18:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Regjistrimi
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Opel
Modeli
Astra
Se prodava Opel Astra Clasik proizvedena 2008 so vgraden plinski ured so atest kako alternativno gorivo. Kolata e na prv gazda. Se prodava poradi zaminuvanje vo stranstvo. Koj bi stanal sopsvenik neka bide siguren deka nema da se pokae.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione