Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Opel Astra 1.4 f benzin plin -95

1 550 EUR

Shitet nga: trajce 10 Shk 17:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Regjistrimi
Komuna
Shkup
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Opel
Modeli
Astra
voziloto e vo odlicna sostojba registrirana do 09 10 2015 god.
Leaflet
Në fillim