Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Opel Astra 1.7 DIZEL -05 REG ZELEN KARTON

Shitet nga: Iiiiiii 18 Pri 15:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Shkup
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Opel
Modeli
Astra
Kolata e vo dobra vozna sostojba
Reg do.21.08.2018 + zelen karton
200000 km
Moze dase vidi i proba
Cena po dogovor
070 585 271
Iiiiiii
070585271
Leaflet
Në fillim